Szukaj

Kalendarz

  Sierpień 2019
  P W Ś C P S N
  « Lip    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

Skóra latem

  Skóra w okresie letnim wymaga szczególnej pielęgnacji. Zazwyczaj gdy tylko zrobi się ciepło lubimy odsłaniać nasze ciało narażając je na jakże szkodliwe promienie słoneczne. Brązowa i pięknie opalona skóra to tak naprawdę powód do dumy dla każdej kobiety w związku z tym nie ma się co dziwić, że w wolny słoneczny dzień nie potrafimy odmówić sobie leżakowania na słońcu. Niestety ale promienie słoneczne nie działają pozytywnie na naszą skórę i wiedziały o tym już nasze babcie i prababcie. Słońce przyspiesza proces starzenia się skóry w związku z czym mogą na niej szybciej pojawić się zmarszczki oraz może spowodować utratę jędrności. Jeżeli zatem chętnie wystawiamy ją na słońce pamiętajmy o odpowiedniej pielęgnacji. Jedną z ważniejszych zasad jest unikanie oparzeń. Stosujmy kremy z filtrem a także starajmy się stopniowo wystawiać nasze ciał ona słońce. Wyjazd na cały dzień nad rzekę powinien być albo w towarzystwie balsamu z wysoką ochroną albo po kilku półgodzinnych sesjach opalania w przeciwnym razie może skończyć się dla nas poparzeniem skóry, a to z koeli może spowodować poważne problemy dermatologiczne.
  Na okres letni warto zakupić kremy głęboko nawilżające, gdyż słońce powoduje wysuszenie skóry. Wspaniale sprawdzą się ekstra zabiegi witaminowe pozwalające na odżywienie skóry i jej lepszą pielęgnację. Gdy tylko zauważymy u siebie poparzenie słoneczne powinniśmy zgłosić się czym prędzej do dermatologa lub do apteki. Nieleczone podrażnienia mogą w przyszłości przyczynić się do powstania nowotworów skórnych, które są niestety ale bardzo szkodliwą chorobą. Gdy tylko poczujemy pieczenie skóry warto zastosować maści przeznaczone właśnie do wyeliminowania tego typu problemów. Aby opalenizna dużej się trzymała należy stosować kremy brązujące. Ich działanie polega na symulowaniu skóry do produkcji substancji odpowiadających za piękny brązowy kolor. Pozwolą one na wzmocnienie naszej opalenizny, lecz także zabrązowią miejsca która były ukrywane przed słońcem pod ubraniem. Warto także zastosować olejki odżywcze bogate w witaminę A oraz E.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo ważne jest, by wiedzieć, jak spalić tłuszcz na biodrach. Zazwyczaj traktujemy ten temat trochę po macoszemu, dlatego później mamy z tym wiele problemów. Przede wszystkim trzeba zauważyć, że tłuszcz na biodrach jest skutkiem, którego przyczyny sami produkujemy. Dzisiaj każdy usprawiedliwia się pracą i innymi obowiązkami, mówiąc, że to właśnie dlatego brakuje nam czasu na ćwiczenia fizyczne. Jednak, jeśli chcemy wiedzieć, jak spalić tłuszcz na biodrach, należy przede wszystkim zacząć od tego, by zdecydować się na uprawianie jakiegoś sportu. Najważniejsze jest oczywiście to, by dobrać rodzaj ćwiczeń do swoich możliwości, nie tylko fizycznych, ale również finansowych. W związku z tym należy koniecznie zdecydować się na właśnie takie rozwiązanie. Przede wszystkim bardzo istotne jest, żeby zacząć stopniowo ćwiczyć, zwłaszcza, jeśli wcześniej preferowaliśmy raczej siedzący tryb życia. Jest to bardzo istotne jeśli chcemy wiedzieć, jak spalić tłuszcz na biodrach, w taki sposób, by nie narazić się na jakieś większe ryzyko. Poza tym trzeba także nauczyć się pewnej systematyczności, która stanowi klucz do sukcesu. Jedynie w ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze efekty. Warto zatem zdecydować się właśnie na takie rozwiązania, ponieważ pozwalają one najwięcej osiągnąć. Najważniejsze jest zawsze to, jak spalić tłuszcz na biodrach, ale w umiarkowany sposób, który nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia. Warto zastanowić się więc nad takim rozwiązaniem.

Dodaj komentarz