Szukaj

Kalendarz

  Sierpień 2019
  P W Ś C P S N
  « Lip    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

Skóra latem

  Skóra w okresie letnim wymaga szczególnej pielęgnacji. Zazwyczaj gdy tylko zrobi się ciepło lubimy odsłaniać nasze ciało narażając je na jakże szkodliwe promienie słoneczne. Brązowa i pięknie opalona skóra to tak naprawdę powód do dumy dla każdej kobiety w związku z tym nie ma się co dziwić, że w wolny słoneczny dzień nie potrafimy odmówić sobie leżakowania na słońcu. Niestety ale promienie słoneczne nie działają pozytywnie na naszą skórę i wiedziały o tym już nasze babcie i prababcie. Słońce przyspiesza proces starzenia się skóry w związku z czym mogą na niej szybciej pojawić się zmarszczki oraz może spowodować utratę jędrności. Jeżeli zatem chętnie wystawiamy ją na słońce pamiętajmy o odpowiedniej pielęgnacji. Jedną z ważniejszych zasad jest unikanie oparzeń. Stosujmy kremy z filtrem a także starajmy się stopniowo wystawiać nasze ciał ona słońce. Wyjazd na cały dzień nad rzekę powinien być albo w towarzystwie balsamu z wysoką ochroną albo po kilku półgodzinnych sesjach opalania w przeciwnym razie może skończyć się dla nas poparzeniem skóry, a to z koeli może spowodować poważne problemy dermatologiczne.
  Na okres letni warto zakupić kremy głęboko nawilżające, gdyż słońce powoduje wysuszenie skóry. Wspaniale sprawdzą się ekstra zabiegi witaminowe pozwalające na odżywienie skóry i jej lepszą pielęgnację. Gdy tylko zauważymy u siebie poparzenie słoneczne powinniśmy zgłosić się czym prędzej do dermatologa lub do apteki. Nieleczone podrażnienia mogą w przyszłości przyczynić się do powstania nowotworów skórnych, które są niestety ale bardzo szkodliwą chorobą. Gdy tylko poczujemy pieczenie skóry warto zastosować maści przeznaczone właśnie do wyeliminowania tego typu problemów. Aby opalenizna dużej się trzymała należy stosować kremy brązujące. Ich działanie polega na symulowaniu skóry do produkcji substancji odpowiadających za piękny brązowy kolor. Pozwolą one na wzmocnienie naszej opalenizny, lecz także zabrązowią miejsca która były ukrywane przed słońcem pod ubraniem. Warto także zastosować olejki odżywcze bogate w witaminę A oraz E.

Jak sobie poradzić z otyłością? Wiele jest teorii, ale niestety nie wszystkie są idealne. Niestety. Ale nie ma się co łamać, zawsze jest jakaś alternatywa. Jaka? Na pewno na pytanie dotyczące tego, jak spalić tłuszcz na biodrach da się odpowiedzieć wielorako. Jednym ze sposobów jest na pewno są wszelkiego rodzaju diety, tylko że tutaj musimy pamiętać o tym, że dietetyka wymaga rozwagi i stosownego przygotowania. Tutaj trzeba bowiem mieć do dyspozycji fachowe poradnictwo ze strony lekarza dietetyka, bowiem dietę należy umiejętnie dobrać do cech i potrzeb swojego orgiazmu.Dodatkowo możemy też wspomnieć, że na kwestię jak spalić tłuszcz na biodrach da się też odpowiedzieć, iż będzie tutaj idealnym rozwiązaniem sama aktywność ruchowa. Ale i tutaj musimy się przygotować do tego, że samo uprawianie sportu będzie miało swoje i wady, i zalety i wbrew opinii nie można takiej decyzji podejmować pochopnie. Oczywiście na pytanie jak spalić tłuszcz na biodrach sam sport wydaje się być naturalnie świetnym sposobem, ale pamiętajmy, że kłopoty z tkanką tłuszczową niekiedy dotykają osób, jakie mają z ruchem pewne kłopoty i sam sport jest raczej przeciwwskazaniem, co wówczas robić? Można jeszcze skorzystać z zabiegu chirurgii plastycznej. Ale oczywiście takie decyzje to tylko w ostateczności, jeśli mamy szansę uniknąć stołu operacyjnego, to omijajmy go szerokim łukiem. Są też kosmetyki i zabiegi w ośrodkach odnowy biologicznej, ale co jest najbardziej skuteczne i efektywne… kto to wie, jeszcze nikt na pytanie jak spalić tłuszcz na biodrach nie odpowiedział.

Dodaj komentarz